Komunikaty

Biuletyn Powiat Słupski

W internecie dostępny jest nowy numer Biuletynu Powiat Słupski. Można w nim przeczytać m.in artykuł o naszej koleżance Dorocie Staszewskiej pt. "Na czym, się wzrok zatrzymał?". Proszę wyszukać www.powiat.slupsk.pl  zakładkę Powiat Słupski, następnie wyszukać zakładkę Biuletyn o otworzyć.
Gorąco polecam.

 

 

Nowe wiersze

W zakładce Sekcja Literacka można przeczytać wiersze naszej koleżanki Halinki Staniszewskiej. Zapraszam.
Zachęcam do pisania swoich refleksji, a może wierszy lub opowiadań. 

Wycieczka Podlasia Czar przesunięta

W związku z pandemią wirusa Covid-19 wycieczka Podlasia Czar została przesunięta na koniec miesiąca sierpnia. Chętni wzięcia udziału w wycieczce proszeni są powiadomienie mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#zostańmywdomu i bądźmy aktywni

#zostańmywdomu i bądźmy aktywni

Zapraszam wszystkich chętnych i ciekawych na wykłady uniwersyteckie online na portalu YouTube. Dostępnych jest wiele wykładów z różnych dziedzin nauki. Wykłady prowadzą znane i wybitne postaci świata nauki i polityki. Znajdziemy tam dziesiątki wykładów naukowców z takich uczelni jak UW, UAM, SWPS. W wyszukiwarce proszę wpisać - wykłady uniwersyteckie. Zapraszam

https://youtu.be/ouqDyA7zKz8 wykład Radosława Sikorskiego

https://youtu.be/oa_AVn6YLjY wykład prof. Jerzego Vetulaniego

Czytaj więcej...

Kultura w sieci

 

Na czas pobytu w domu warto odwiedzić stronę internetową Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Proponowana jest bogata oferta wirtualnego zwiedzania muzeów, słuchania i oglądania koncertów, oper, baletów i spektakli teatralnych. W wyszukiwarce Google wpisujemy lub klikamy tutaj Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  i szukamy na pasku zakładki Kultura w sieci.

Czytaj więcej...

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates