Komunikaty

Książka na wynos w MBP

Szanowni Państwo
Wychodząc  naprzeciw oczekiwaniom Czytelników i Czytelniczek, Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Dąbrowskiej w Słupsku od dziś, tj. 25 listopada uruchamia tymczasową usługę KSIĄŻKA NA WYNOS zgodnie z poniższymi zasadami:

Czytaj więcej...

Szlachetna paczka

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia Słupski Uniwersytet Trzeciego Wieku chce wziąć udział w projekcie Szlachetna Paczka. Pomóżmy ludziom biednym, schorowanym, samotnym, którym starcza zaledwie na wykupienie leków i opłacenie czynszu. Reszta ok. 100 złotych, a nie raz i mniej, zostaje "na życie" przez cały miesiąc. Nie bądźmy obojętni. Biedni są wśród nas. Dzisiaj mniej widoczni. Jakby bieda razem z biednymi ukryła się na kwarantannie. Tym bardziej trzeba nam empatii i otwartości serca. Nie szczędźmy datków. Każda paczka z naszych datków przywróci komuś uśmiech. Pozwoli z nadzieją patrzeć na świat wiedząc, że ktoś o nim pamięta, że nie jest sam. Wolontariusze Szlachetnej Paczki dotrą do nich.
Prosimy o wpłacanie na konto SUTW do 03.12.2020
PKO SA I O SŁUPSK: 09 1240 3770 1111 0000 4534 4833 koniecznie z dopiskiem Szlachetna Paczka

Kultura w sieci

W jesienno-zimowe wieczory warto odwiedzić stronę internetową Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Proponowana jest bogata oferta wirtualnego zwiedzania muzeów, słuchania i oglądania koncertów, oper, baletów i spektakli teatralnych. W wyszukiwarce Google wpisujemy lub klikamy tutaj https://www.gov.pl/web/kultura i szukamy na pasku zakładki Kultura w sieci.

Czytaj więcej...

Słupski Budżet Obywatelski 2021 - zagłosuj

Już od dzisiaj można głosować na zadania zgłoszone przez Słupszczan do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2021!
Kto jeszcze nie oddał głosu zachęcam. Zostało już tylko 13 dni !!! 
W imieniu słuchaczy Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, serdecznie proszę, by zechcieli Państwo rozważyć oddanie swojego głosu na dwa zadania społeczne, które zgłosiło środowisko słupskich seniorów:

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kina online

Zapraszamy do kina online. W dobie pandemii, gdy kina są zamknięte warto sięgnąć po tę formę oglądania filmów. Trzeba zalogować się na portalu. Wyszukać swoje kino. W naszym przypadku kino Rejs. Wpłacić 15 złotych jak za seans w kinie i oglądamy film. Doceńmy wynalazek Internetu. Wyjątkowo się sprawdza w czasie epidemii. Przyjemnego oglądania.

https://www.mojeekino.pl/

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates