Wydarzenia

Ja samemu wydać książkę?

"Jak samemu wydać książkę" spotkanie z dyrektorem Wydawnictwa Naukowego Szczepanem Koladą, który przedstawił zamierzenia Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Pomorskiego mające na  celu m.in umożliwienie wydania książki przez osoby piszące z SUTW. Spotkanie Grzegorzem Gurłaczem dotyczyło założenia kabaretu na uniwersytecie.

Czytaj więcej...

Wykład Katarzyny Maciejewskiej

Podczas drugiego wykładu w nowym roku 15.01. 2024 prelekcję wygłosiła Katarzyna Maciejewska z MPŚ w Słupsku. Wykład dotyczył pierwszych mieszkańców Słupka po wojnie. Poparty był trzema filmami wspominającymi pierwsze dni pobytu w mieście im nieznanym, a z które stało się ich miastem rodzinnym i najbardziej ulubionym.

Wykład dr Jakuba Walickiego

08.01.2024r - wykład dr Jakub Walicki "Idea racjonalności w życiu codziennym"
To już kolejny wykład dr Jakuba Walickiego z dziedziny filozofii. Tym razem o idei racjonalności w życiu. Racjonalność ma znaczenie. Prowadzi do lepszych wyborów w życiu prywatnym i w sferze publicznej, a także jest najważniejszym czynnikiem sprawiedliwości społecznej i postępu moralnego.

Czytaj więcej...

Spotkanie bożonarodzeniowe przy Ratuszu

18.12.2023r - Spotkanie Bożonarodzeniowe SUTW pod choinką na placu k/Ratusza oraz wspólne kolędowanie. Pomimo padającego deszczu humory dopisały a we wspólnym kolędowaniu przy choince koło Ratusza udział wzięli: uczestnicy SUTW, Grupa Tańca Historycznego Secesja, Stowarzyszenie "Alternatywa" oraz inne stowarzyszenia. Wspólne kolędowanie zaszczyciła Prezydentka Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

Spotkanie z Małgorzatą Pazda-Pozorską

Spotkanie Małgorzatą Pazda - Pozorską 11.12.2023 r.
Spotkanie z kobietą niezwykłą. Nie tylko sportsmenką, ale tez rehabilitantką. Osobą ciężko doświadczoną przez kontuzję i błąd lekarski, po którym była w śpiączce. A jednak siłą woli i ćwiczeniami odzyskała sprawność. Wielkie słowa uznania dla pani Małgorzaty. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i zawodowych. Swoją karierę sportową a także walkę o odzyskanie sprawności opisała w książce "Żyć jakby nie było jutra"

Zarządzanie czasem po przejściu na emeryturę

Wykładem 04.grudnia 2023 r  "Zarządzanie czasem po przejściu na emeryturę" Agnieszki Dobosz na naszym uniwersytecie miesiąc grudzień. Przed wykładem Wanda Drozd z okazji 90-tych urodzin otrzymała koszyk upominkowy oraz bukiet kwiatów od Stowarzyszenia.
Seniorzy przebywający na emeryturze powinni angażować się w życie społeczne, uczestniczyć w lokalnych inicjatywach oraz pogłębiać relacje z innymi ludźmi. Dzięki takiemu nastawieniu, w ich życiu cały czas będzie działo się coś ciekawego.

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates